Vítejte na Katalogy.yin.cz !

Zdroje Atom

1 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Videa-3

Suplementace vitamínu B12 je horkým tématem mnoha debat, a to nejen mezi vegany. Panuje kolem něj mnoho rozšířených mýtů, a málokdo může říci, že má v této problematice skutečně jasno. Pojďme tedy společně zjistit, jak se na B12 dívá současná věda. Karolina Surma - Vitamín B12, aneb jak to vlastně funguje je videozáznam jedné z přednášek v rámci festivalu VeganFest, který pořádá brněnský Kolektiv pro zvířata.

Jak to bylo dříve s našimi řekami, rybníky a mokřinami? Říká se, že nevstoupíš dvakrát do stejné řeky, co nám tedy voda přinese zítra? Potřebu zadržet vodu v krajině pochopíme, až když nám nepůjde spláchnout záchod.

Jsme dobří hospodáři s vodou, anebo je ta práce čím dál těžší a náročnější?

Jan Šťastný - Strava a životní prostředí (VeganFest 2015). Jaké jsou skutečné dopady jednotlivých způsobů stravování na přírodu? Proč se ekologické organizace a odpovědné instituce vyhýbají některým tématům, které s problematikou životního prostředí souvisí? Co má známý výrobce minerální vaty společného s pěstováním zeleniny a Andrej Babiš s rybami měnícími pohlaví? To vše a mnoho dalších zajímavých informací se dozvíme v této přednášce.

JUDr. Jan Šťastný je předsedou České vegetariánské společnosti (www.vegspol.cz) a mj. autorem knihy "Hřbitov na talíři".

Videa 1 2 3

Yin