Vítejte na Katalogy.yin.cz !

Zdroje Atom

1 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Nejlépe hodnocené

Katalogy, které jsou nejlépe hodnocené ve vyhledavačích a mají nejvyšší rank.

Seznam

Seznam V současné době bezesporu nejvýznamnější český internetový katalog je provozován na adrese odkazy.seznam.cz. Bohatě tématicky do četných kategorií členěný katalog je také hojně navštěvován uživateli. Katalog Seznam je zároveň nejstarším dosud funkčním katalogem českého internetu, jehož počátky sahají až do pionýrských dob "internetového pravěku".

odkazy.seznam.cz

www.aaainternet.cz

www.aaainternet.cz Katalog www.aaainternet.cz. Nově vložené stránky jsou po nějakou dobu (dokud nejsou nahrazeny nově vloženými stránkami) zobrazovány na titulní straně pod navigačním výpisem kategorií. Při vkládání záznamu je zde volitelná možnost přidání obrázku, který bude použit jako ikonka u záznamu ve zvolené kategorii (navíc k textovému odkazu, před kterým je zobrazena). Uživatelskou nevýhodou tohoto katalogu je poněkud pomalé načítání stránek. Stránky jsou v katalogu řazeny podle abecedního pořadí jejich titulku.

www.aaainternet.cz

Jednorožec.cz

Jednorožec.cz Portál jednorožec.cz nabízí uživatelům kromě katalogu internetových soukromých a firemních stránek i další služby. Diskuzní fórum, vtipy, minihry, on-line inzertní fotobazar, vyhledávač cen zboží, fotoseznamka, počítačové hry, internetová kuchařka s množstvím receptů řazených přehledně do kategorií. Pohlednice - překvapte své přátele elektronickou pohlednicí (přáním) i s hudbou. Mobil (hry, tapety, vyzvánění). Internetový obchod s drogistickým zbožím, kosmetikou a parfémy.

jednorozec.cz

Odkazovna na nás i unás

Odkazovna Tématicky rozčleněný katalog internetových stránek Odkazovna povstal z mrtvých po několika letech stagnace.

www.odkazovna.unas.cz

Statistiky

  • 271 katalogů
  • 28 Kategorie
Yin